Zadzwoń +48 509 642 500

Jeżeli nie wiesz, który produkt wybrać, potrzebujesz profesjonalnej porady technicznej, chcesz zapytać o dostępność produktów lub masz jakieś inne pytania, skontaktuj się z nami, a my chętnie Ci pomożemy!

Blisko

30 lat

doświadczenia w sprzedaży profesjonalnego sprzętu na rynku polskim

Maszty teleskopowe z serii SWIFT

Lekkie i ekonomiczne maszty z serii SWIFT, rozkładane ręcznie lub pneumatycznie, są wyposażone w zaprojektowane w SMC szybkozaciskowe pierścienie blokujące.

Skontaktuj się w sprawie zakupu tego produktu +48 509 642 500 lub dasap@dasap.com.pl

Lekkie i ekonomiczne maszty z serii SWIFT, rozkładane ręcznie lub pneumatycznie, są wyposażone w zaprojektowane w SMC szybkozaciskowe pierścienie blokujące. Maszty są standardowo anodyzowane i mogą być blokowane na dowolnej wysokości. Maksymalna wysokość wynosi 10 m, a maksymalne obciążenie w pionie wynosi 10 kg.
Pneumatyczne i wysuwane ręcznie maszty teleskopowe z serii SWIFT są lekkie, łatwe do transportu, szybko rozkładane i odporne na najcięższe warunki klimatyczne. Zakres ich wysokości wynosi od 4 do 10 m, średnica sekcji bazowej 74 mm, a maksymalne obciążenie w pionie 10 kg. Sekcje masztów mogą być wysuwane ręcznie lub za pomocą pompki nożnej lub ręcznej. Maszty mają bogate wyposażenie dodatkowe.

MasztDługość po rozłożeniuDługość po złożeniuMaksymalna masa obciążeniaLiczba sekcji
metrymetrykg
SWIFT44,01.33104
SWIFT55,01.38105
SWIFT66,01,58105
SWIFT77,01,61106
SWIFT88,01,63107
SWIFT99,01,668.58
SWIFT1010,01,798.58
SWIFT4PN4,01,38104
SWIFT5PN5,01,44105
SWIFT6PN6,01,64105
SWIFT7PN7,01,67106
SWIFT8PN8,01,70107
SWIFT9PN9,01,748,58
SWIFT10PN10,01,868,58

 

Pliki do pobrania

PlikData dodaniaRozmiar pliku
pdf Katalog masztów teleskopowych firmy SMC15 lutego 2021 13:512 MB

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają błędów, które nie mogą być jednak podstawą do roszczeń.

Zobacz też

You can`t add more product in compare

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie plików cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close