Jeżeli nie wiesz, który produkt wybrać, potrzebujesz profesjonalnej porady technicznej, chcesz zapytać o dostępność produktów lub masz jakieś inne pytania, skontaktuj się z nami, a my chętnie Ci pomożemy!

Blisko

30 lat

doświadczenia w sprzedaży sprzętu na rynku polskim.

Wybrane produkty

Diodowe źródło światła 577XL M90 do światłowodów 62,5/125 μm ze sprzężeniem M90

17.038,63  (netto)

Specjalistyczne źródło światła do pomiaru światłowodów 62,5/125 μm ze sprzężeniem zgodnym z M90.

Skontaktuj się w sprawie zakupu tego produktu +48 509 642 500 lub dasap@dasap.com.pl

Cechy:

  • długości fali promieniowania 850 nm;
  • stabilny, kalibrowany poziom mocy;
  • łatwy w użytkowaniu;
  • promieniowanie ciągłe i modulowane;
  • gniazdo uniwersalne UCI-PC;
  • długi czas pracy baterii – około 24 godzin;
  • funkcja ustawiania automatycznego wyłączania;
  • mocna i odporna na rozbryzgi wody obudowa;
  • ekonomiczne.

Źródło światła 577XL M90 jest idealnym źródłem promieniowania do wykonywania pomiarów tłumienności wtrąceniowej światłowodów wielomodowych 62,5/125 μm. Po ustaleniu, za pomocą miernika mocy optycznej, referencyjnego poziomu mocy, źródło zapewnia stabilny sygnał w czasie ciągłych pomiarów, trwających wiele godzin. Źródło 577XL M90 jest dostarczane z gniazdem uniwersalnym UCI z profilem sprzężenia M90. Aby móc używać źródło należy dokupić odpowiedni adapter UCI.

Karta katalogowa 577XL M90 (.pdf)

Katalog sprzętu światłowodowego Greenlee (.pdf)

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają błędów, które nie mogą być jednak podstawą do roszczeń.

Zobacz też

You can`t add more product in compare

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie plików cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close